Par mani

Esmu KBT speciālists, apgūstu un praktizēju shēmu terapiju. Esmu sertificēta meditācijas un apzinātības skolotāja, pasniedzēja; strādāju ar personības tipoloģijām. Joprojām turpinu sevis izzināšanu un profesionālo pilnveidi, gan pašizglītojoties, gan apmeklējot dažādas apmācības. Esmu cilvēks ceļā. 

Mans ceļš, ko esmu gājusi, lai nonāktu līdz psihoterapijai, ir apliecinājums tam, ka svarīgi ir nepārstāt meklēt savu sirds aicinājumu. Esmu bijusi tulks, grāmatvedis, kredītspeciālists, pasniedzēja; ieguvusi sociālo zinātņu doktora grādu un darbojusies pētniecībā. Lai gan ceļš ir bijis ilgs, atskatoties uz to, redzu, ka ar mani notikušajam ir dziļa jēga – visās šajās jomās esmu guvusi neatsveramu dzīves pieredzi un prasmes, kas man palīdz arī darbā ar cilvēkiem. 

Beidzot baudu sajūtu, ka esmu “savā vietā”, kurā visu laiku apzināti vai neapzināti esmu vēlējusies būt un kura sniedz man vislielāko piepildījumu. Strādāt ar cilvēkiem man nenozīmē vienkārši darbu – tas ir mans hobijs, mana dzīve, mans aicinājums. Gandarījums, piedzīvojot cilvēku izaugsmi un pārmaiņas, ir ne ar ko citu nesalīdzināms. Katra cilvēka dzīves stāsts ir unikāls un aizraujoša romāna vērts. 

Meditācijas un apzinātības praksi apguvu Šveices institūtā VIA Integralis, regulāri vadu meditācijas nodarbības grupām. Esmu vadījusi dažādus seminārus komunikācijas, līderības un  personības izaugsmes jomās. Pati regulāri meditēju kopš 2008.gada, piedalos dažādos retrītos, personības izaugsmes pasākumos, veicu dažādas garīgas prakses. Piedalos Centra cilvēka izaugsmei “Torņakalns” satura veidošanā, esmu centra padomes priekšēdētāja, kā arī Rīgas Lutera draudzes padomes locekle jau vairāk kā 20 gadus. 

Esmu arī docente un pētniece Rīgas Stradiņa universitātē, kur 2014.gadā ieguvu doktora grādu sociālajās zinībās (PhD). 2002.gadā  ieguvu uzņēmējdarbības vadīšanas maģistra grādu (MBA) Rīgas Biznesa skolā (RTU sadarbībā ar State University of New York at Buffalo).  Esmu piedalījusies un turpinu piedalīties kvantitatīvos un kvalitatīvos sociālo zinātņu pētījumos Latvijā un ārvalstīs. Regulāri piedalos starptautiskās un vietēja mēroga zinātniskās konferencēs Latvijā un ārvalstīs, kā arī publicēju rakstus starptautiski citējamos zinātniskos izdevumos. 

Mani aizrauj un iedvesmo literatūra, kino, ceļojumi, daba, sevis izzināšanas un izaugsmes pasākumi, “lēnais laiks” un sarunas ar labiem draugiem un man tuviem cilvēkiem. Ģimene ir mana laimes sala un drošais pamats. Vīrs, ar kuru kopā esam pārdzīvojuši gan priekus, gan bēdas, gan attiecību krīzi, ir vienlaikus mans labākais draugs. Man ir divi brīnišķīgi, jau gandrīz pieauguši bērni, kuriem nekad neesmu bijusi perfekta, bet gribu domāt, ka esmu pietiekami laba mamma, kā arī viens “zvaigžņu bērniņš”, kurš kopā ar mums bija vien īsu bet ļoti nozīmīgu brīdi. Esmu aizrautīga kalnu slēpotāja; pirms desmit gadiem atklāju sev zemūdens pasauli un ieguvu niršanas ar akvalangu sertifikātu. Joprojām, tāpat kā bērnībā, kolekcionēju rakstus un literatūru psiholoģijas jomā.